Stavebniny ZUKAL

Betonové výrobky

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment následujících výrobců. Prohlédněte si katalogy a informace, které výrobci ke svým produktům nabízejí a vyberte si zboží, o které máte zájem.

Cenová nabídka na míru

Ceny, které výrobci na svých stránkách uvádějí, jsou pro koncového zákazníka pouze orientační. Kontaktujte nás proto se svojí poptávkou a my Vám na jejím základě nabídneme tu nejlepší možnou cenu a řešení dodávky.

Odborné poradenství

Rádi Vám pomůžeme zorientovat se v široké nabídce výrobců, specifikacích jejich produktů a rozdílů mezi nimi. Poradíme Vám s volbou materiálu pro Váš konkrétní projekt - kontaktujte nás.

Výrobky v této kategorii: plošné a zámkové dlažby, obrubníky, přídlažby, travní lemy, žlaby, zdící tvarovky, betonové cihly, bazénové lemy, plotové dílce,ztracené bednění, železobetonové překlady RZP, železobetonové stropní desky PZD. Mimo to u nás najdete další výrobky, které přispívají ke zkrášlení okolí venkovních staveb – lavičky, květináče, palisády, svahové tvárnice, zatravňovací tvárnice, okrasné a opěrné stěny, zahradní stupně, montovaná schodiště a schody a jiné prvky venkovní a zahradní architektury. V široké škále nabízíme také betonové obklady, které věrně imitují přírodní materiály, pro použití v exteriéru i interiéru.

Telefon Kontakt

Josef Zukal
+420 777 633 456

 

Provozní doba Provozní doba prodejny od 1 listopadu do 31 března

po - pá 8:00 - 16:00
sobota8:00 - 12:00
nedělezavřeno

+ po dohodě kdykoliv (kontakt

Ferobet s.r.o.
Murexin
Profi - stavební hmoty
Euronářadí
CIDEMAT Hranice, s.r.o.
CREATON
Euronit